המרת כסף

המרת מט"ח ב-3 שלבים 
פשוט מהיר ועד הבית

 

לפני כל יציאה לחו"ל יש צורך לדאוג לאמצעי תשלום מתאימים. גם אם מתכננים להשתמש במהלך הטיול בכרטיסי אשראי, המרת כסף חיונית. בהרבה מאוד מדינות ישנם בתי עסק שלא מקבלים כרטיסי אשראי. לפעמים רוצים לבצע רכישה קטנה וצריכים לשלם במזומן. גם טיפים ותשלומים למשל לנהגי מוניות מקובלים על פי רוב במזומן בלבד.

לא רק בבנקים

בעוד שהמרת מט"ח בבנקים הופכת לפחות מקובלת, עולים ופורחים שירותים משלימים להמרות כספים. באם אתם זקוקים לשירות זה, חשוב שתדעו כיצד לפעול. ראשית, וודאו באיזה מטבע משתמשים בארץ שאליה אתם נוסעים. זה נשמע טריוויאלי אבל לא מעט מדינות החליפו במהלך השנים את המטבע או את סוג השטרות. שנית, וודאו שאותו "ציינג'" או חברה להמרות כספים פועלים באישור בנק ישראל. בנוסף, אל תחכו עם זה לרגע האחרון. המרת כסף כדאי לעשות בהקדם כדי להימנע מאי נעימות. במיוחד הדבר נכון אם המטבע שאתם זקוקים לו איננו אחד ממטבעות החוץ המרכזיים.

שני שערים להמרות כספים

יש עוד טיפים חשובים לכל מי שצריך לבצע המרת כסף. למשל, שימו לב כי לא בכל מקום ייגבו מכם עמלה עבור הפעולה. בשל התחרות בתחום זה, יש חברות להמרת כספים אשר החליטו שלא לגבות עמלת המרה. עם זאת, יש גם הבדלים בשער שבו מבצעים המרות.

כמו כן, יש תמיד שני שערים רלוונטיים, השער הגבוהה שהוא השער שתצטרכו לשלם כדי לקבל מט"ח והשער הנמוך יותר, שאותו תקבלו אם תחזירו מט"ח ותבקשו שקלים. שימו לב מהו שער ההמרה שאותו אתם צריכים לשלם לפי הצורך שלכם (קניה או מכירה). ניתן בהחלט להשוות בין מקומות שונים. מומלץ, לפני שמבצעים המרה לבדוק באינטרנט מהם סימני הזיהוי של השטרות שאתם צריכים לקבל. כך תוכלו לוודא גם כאן וגם בחו"ל, שתמיד מוסרים לכם שטרות אותנטיים.

המרת כסף

 

רכשו מט"ח אונליין >

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: