המרת כספים

המרת מט"ח ב-3 שלבים
פשוט מהיר ועד הבית

אי אפשר לנהל כלכלה מודרנית בלי שימוש במטבע חוץ. המרת כספים נדרשת במידה כזאת או אחרת ברמת המדינה, כאשר הרכישה נעשית למשל על ידי בנק ישראל. כמו כן, היא נחוצה ליבואנים, ליצואנים, למהגרים וכמובן לקהל הרחב, כלומר התיירים (נכנסים ויוצאים).

הידעתם? 

 • בתחילת ימי המדינה חלו איסורים רבים על החזקת מטבע זר, מתוך חשש לירידת ערך הלירה הישראלית! רק בשנת 1997 הותרה הרכישה של מטבעות זרים ותחום המרת כספים צבר תאוצה רבה. 
 • חשבתo שארצות הברית היא ודאי בירת המרת הכספים העולמית? לא ולא. 41 אחוזים מהחלפות הכספים בעולם מתבצעות דווקא בבריטניה.
 • רק כ-8 אחוזים מהכסף בעולם הוא כסף פיזי. רוב הכסף הוא כסף וירטואלי.
 • מדי יום נסחרים בשוק מטבעות החוץ העולמי כספים בשווי של 5.3 מיליארד דולרים!
 • ספקי המרת כספים רבים פועלים דרך האינטרנט וממירים מטבעות חוץ בקלות ובמהירות ללקוחות שכבר ממש לא טורחים לצאת לבנק לשם כך.

היכן מבצעים המרת כספים

עד לפני מספר שנים, לא היו יותר מדי מקורות דרכם ניתן היה לבצע המרת כספים ללא חשש. בדרך כלל, אנשים היו פונים לבנק כדי למסור שקלים ולקבל את מטבע החוץ הנדרש לפני טיסה לחו"ל. לאחר מכן, בשובם ארצה, היו מבצעים בבנק המרה של יתרת המט"ח לשקלים. אולם כיום את המרת הכספים ניתן לבצע גם בצורה אחרת. בנק ישראל העניק אישורים לחברות המרה פרטיות, אשר עומדות בסטנדרטים מקובלים וניתן לבצע בעזרתן המרת מטבע חוץ בקלות למגוון רחב של סוגי מטבעות. חלק מהחלפנים מאפשרים הזמנה של מט"ח כמעט לכל יעד בעולם. בשורה התחתונה, לא רק בבנקים או בדואר מבצעים כיום המרות. 

בנוסף, השנים האחרונות סידרו לשוק המרת הכספים העולמי שינויים דרסטיים. עם פריצת שירותי האונליין לחיינו, כאשר תשלום מאובטח באינטרנט מתרחש ללא כל חשש, רבים מהאנשים בוחרים לבצע המרת כספים ברשת במקום לטרוח ולצאת מהבית לשם כך. אין סיבה לחכות בתור או ללכת לחנות ייעודית כדי לבצע "צ'יינג'". 

איך גם אתם תוכלו להמיר כספים באינטרנט בקלות?

 1. בשלב ראשון, ניגשים לטופס המרת הכספים באתר.
 2. בוחרים איזה מטבע תרצו לרכוש (שער המטבע העדכני יופיע לצדו).
 3. בוחרים את הסכום שתרצו לרכוש.
 4. בוחרים מספר תשלומים רצוי (במידה ותרצו לשלם בכרטיס אשראי).
 5. בוחרים אמצעי תשלום רצוי.
 6. מקבלים את המזומן במטבע החוץ הרצוי, במשלוח מאובטח ומהיר עד הבית!

בקיצור, תהליך של חמש דקות – ואתם מוכנים לנסוע לחו"ל, המרת כספים כבר ביצעתם ונשאר רק לעלות על המטוס.

מדוע לא כדאי למשוך כספים בחו"ל?

מטיילים רבים נוטים לבטל את המחשבה על כסף מזומן בחו"ל ולהניח שבמקרה הצורך הם פשוט ישלמו באשראי בינלאומי. אבל החשיבה הזו חלקית ולא מאפשרת הכנת גיבוי כספי למקרה חירום או סתם לגיוון טווח הנוחות ולטיול מהנה וחלק יותר. 

מי שנוסע לחו"ל עם כרטיס אשראי בארנק לא יכול לוותר על אמצעי תשלום נוסף! בלא מעט מצבים בחו"ל עולה הצורך לשלם במזומן ומשיכת מט"ח ב-ATM, כספומט בחו"ל לא בטוחה ולא משתלמת. למה לא משתלמת? כי העמלה עבור פעולה כזאת גבוהה מאוד. למה לא בטוחה? כי אם יש תקלה וכרטיס האשראי נבלע במכשיר למעשה נותרים בלי מזומן ובלי כרטיס. לבזבז את הזמן בחו"ל על הסדרת הבעיה זה לא נוח, לא נעים ומאוד מתסכל.

במדינות מסוימות הסתובבות בלי מזומן אפשרית באופן יחסי (אם כי לא מבטחת מפני מקרי חירום או מפני גניבת הכרטיס). במדינות כמו אנגליה וארצות הברית רוב העסקאות יכולות להתבצע באשראי. אך במדינות אחרות תצטרכו לשלם במזומן במקומות הסעדה, להעניק טיפים במזומן או לקחת מונית – במזומן. בלי מטבע חוץ מתאים תהיו מוגבלים במקרה הטוב או תיתקעו במצב חירום במקרה הרע.

חבל לא לדאוג מראש לפתרון. המרת כספים אורכת היום חמש דקות (על השעון!) והכסף מגיע אליכם ישירות הביתה במשלוח מאובטח. אין צורך לחשוב פעמיים ואין צורך לדאוג.

לא מחכים לרגע האחרון

לפני שמבצעים המרת כספים, בררו מהו השער לרכישת המט"ח. כדאי לדעת שאין זהות מלאה בין כל החברות להחלפת כספים, השער לא נגזר באופן מדויק מהשער היציג. דאגו לכך כעת והימנעו מאי נעימות ברגע האחרון.

יתרונות המרת כספים מהבית

 • מהיר יותר: לא צריך לנסוע למקום אחר. ממלאים טופס ומקבלים את המזומן הזר הביתה.
 • פחות עמלות: מעל 3,300 ש"ח התהליך מתבצע ללא עלות נוספת וגם מתחת לסכום זה העמלות אפסיות.
 • בטוח יותר: הכסף מגיע אליכם הביתה במשלוח מאובטח ולא תצטרכו לדאוג לכמות גדולה של כסף שנמצאת בכיס אחד לפני הטיול.
 • רמת אמינות גבוהה ביותר: אתם קונים מטבע חוץ מחברת כספים ידועה בעלת רישיון המרת כספים וניסיון רב, במקום לחכות בתור בבנק או לחפש חלפן פרטי שעשוי להיות מפוקפק ולגבות עמלות עתק.
 • נוחות תשלומים: תוכלו לרכוש מטבע חוץ בתשלומים במידה ואין לכם רצון להוציא את כל הסכום כעת.

המרת כספים

זוכרים כיצד מתנהל התהליך?

 • בוחרים מטבע.
 • בוחרים כמות.
 • משלמים באופן הרצוי.
 • מקבלים את המזומן הביתה.

קדימה, בואו נעשה את זה >> לקניית מט"ח באשראי בצורה פשוטה ומהירה אונליין לחצו כאן

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: