המרת כספים

המרת מט”ח ב-3 שלבים 
פשוט מהיר ועד הבית

 

אי אפשר לנהל כלכלה מודרנית בלי שימוש במטבע חוץ. המרת כספים נדרשת במידה כזאת או אחרת ברמת המדינה, כאשר הרכישה נעשית למשל על ידי בנק ישראל. כמו כן, היא נחוצה ליבואנים, ליצואנים, למהגרים וכמובן לקהל הרחב, כלומר התיירים (נכנסים ויוצאים).

היכן מבצעים המרת כספים

עד לפני מספר שנים, לא היו יותר מדי מקורות שבהם ניתן היה לבצע המרת כספים ללא חשש. בדרך כלל, אנשים היו פונים לבנק כדי למסור שקלים ולקבל את מטבע החוץ הנדרש לפני טיסה לחו”ל. לאחר מכן, בשובם ארצה, היו מבצעים בבנק המרה של יתרת המט”ח לשקלים. אולם כיום את המרת הכספים ניתן לבצע גם בצורה אחרת. בנק ישראל העניק אישורים לחברות המרה פרטיות, אשר עומדות בסטנדרטים מקובלים. ניתן לבצע את ההמרה הזאת למגוון רחב של סוגי מטבעות. חלק מהחלפנים מאפשרים הזמנה של מט”ח כמעט לכל יעד בעולם. בשורה התחתונה, לא רק בבנקים או בדואר מבצעים כיום המרות. 

לא כדאי למשוך בחו”ל

מי שנוסע לחו”ל עם כרטיס אשראי בארנק לא יכול לוותר על אמצעי תשלום נוסף. בלא מעט מצבים בחו”ל עולה הצורך לשלם במזומן ומשיכת מט”ח ב-ATM בחו”ל לא בטוחה ולא משתלמת. לא משתלמת כי העמלה עבור פעולה כזאת גבוהה מאוד. לא בטוחה, כי אם יש תקלע וכרטיס האשראי נבלע במכשיר למעשה נותרים בלי מזומן ובלי כרטיס. לבזבז את הזמן בחו”ל על הסדרת הבעיה זה לא נוח, לא נעים ומאוד מתסכל.

לא מחכים לרגע האחרון

לפני שמבצעים הרמת כספים, בררו מהו השער לרכישת המט”ח. כדאי לדעת שאין זהות מלאה בין כל החברות להחלפת כספים. השער לא נגזר באופן מדויק מהשער היציג. כדאי לדאוג להמרת הכספים מראש, ותמנעו מאי נעימות ברגע האחרון.

המרת כספים

רכשו מט”ח אונליין >

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: