כל מי שעומד בפני נסיעה לחוץ לארץ מכיר את הצורך להצטייד מבעוד מועד במטבע שבו משתמשים במדינת היעד. לא פשוט כלל וכלל להשיג את הסכום הטוב ביותר עבור סכום השקלים שהקצבתם לנסיעה ויש צורך בביצוע סקר שוק יסודי ומעמיק כדי למצוא את הדרך להמיר את הכסף שלכם בעמלה מזערית. לנוסחת חישוב ההמרה של מטבעות חוץ נכנסים נתונים נוספים שלא תמיד יודעים עליהם והם יכולים להשפיע על סכום הכסף שתקבלו בסופו של דבר לידיכם. 

מקומות שונים שמציעים עמלות נמוכות או שער המרה אטרקטיבי לא תמיד יהיו המקום הנכון והמתאים לקנות בו מטבח חוץ ולשם כך כדאי לפנות לחברה פיננסית מוכרת שממנה גם אפשר יהיה להבין את אופן החישוב וגם לקבל את סכום הכסף הגבוה ביותר של מטבעות חוץ תמורת הכסף שלכם.

איך אפשר להמיר מטבע חוץ כיום?

להלן האפשרויות שעומדות כיום בפניו של מי שצריך להמיר שקלים למטבע של מדינה אחרת:

  • בנקים – כמעט בכל סניף של בנק יש מחלקה שעוסקת בנושא של מטבע חוץ ואת המטבעות הנפוצים והמוכרים של כל המדינות הגדולות אפשר לרכוש ישירות שם. החיסרון בהמרת מטבע בבנקים הוא העמלה הגבוהה שגובה הבנק.

  • מקומות פרטיים להמרת כספים – יש לא מעט כאלה ברחבי הערים והגישה אליהם נוחה מאד. רובם מתהדרים בהיעדר עמלה, אך לא כדאי ליפול למלכודת זו, שכן על היעדר העמלה הם יפצו בשער המרה גבוה שלא תמיד יהיה לטובתו של הלקוח.

  • כספומט – ישנם כספומטים שמאפשרים משיכה ישירה של מטבע חוץ היישר מחשבון הבנק אך גם כאן בדרך כלל יהיה מדובר באותה עמלה גבוהה שגובה הבנק.

  • קניית מטבע חוץ מחברה פיננסית אמינה – הפתרון האמין, הנוח והמשתלם ביותר, עליו נפרט בהמשך הכתבה.

איך יודעים מתי שער החליפין הוא הכדאי ביותר?

כאמור – לא רק שער החליפין עצמו (כלומר סכום הכסף שיתקבל עבור סכום מסוים של שקלים) הוא שקובע. ישנו שער מכירה או קנייה (כתלות בצורך לקנות מטבע זר תמורת שקלים או להיפך) ושני שערים אלה לא זהים זה לזה. חשוב לשים לזה לב – ישנה עמלה שלוקח הגוף שבו מבצעים את ההמרה וההחלפה ובנוסף התייחסות לסכום הכסף שמחליפים ולאופן התשלום. כך למשל, אם מדובר בסכום גבוה של כמה אלפי שקלים ייתכן ותינתן הטבה מסוימת בשער החליפין או בגובה העמלה. במידה והלקוח מעוניין לשלם עבור ההחלפה בכרטיס אשראי ייתכן ותיגבה ממנו עמלה נוספת וחשוב לדעת את זה לפני ביצוע העסקה. ישנם לא מעט מקרים שבהם יהיה כדאי ושווה לעשות מאמץ ולהצטייד בסכום הכסף במזומן על מנת להימנע מעמלה זו של תשלום בכרטיס אשראי.

קניית מטבע חוץ מחברה פיננסית גדולה ומוכרת

קניית מטבע חוץ דרך חברה פיננסית שמספקת שלל שירותים כספיים וכלכליים היא הדרך הנכונה והכדאית ביותר להצטייד במטבע חוץ לפני נסיעה לחוץ לארץ. בזכות שערי חליפין אטרקטיביים וכדאיים, בזכות שירות שגם נותן הרבה שקט ושלווה ללקוח (בכל זאת, לא פשוט לשלם סכום גדול של כסף ולהיות בטוח שניתן תמורתו סכום הכסף במטבע חוץ הכי נכון וכדאי) ויתרה מכך – לא חייבים לפנות לשם כך זמן במיוחד, שכן אפשר לבצע את כל הפעולות הנדרשות באופן מקוון ולקבל את הכסף המזומן במשלוח ישיר ומהיר עד הבית. חברת דוש פיננסיים מציעה שירות חדשני שכזה וחוסכת ללקוחות שלה לא מעט זמן, כסף וכמובן – כאב ראש. הלקוחות של החברה יודעים שיש להם על מי לסמוך, שיש מי שיציע להם את סכום הכסף הגבוה ביותר תמורת אותו סכום של שקלים והם יידעו שהשליח יגיע ללא עיכובים. החברה פועלת עם כל סוגי המטבעות והתשלום בשקלים מתבצע בצורה בטוחה ומהירה בכרטיס אשראי ואפילו תוך פריסה נוחה לתשלומים כפי שהלקוח מבקש.

השקט הנפשי הדרוש בעת רכישת מטבע חוץ

כל מי שמחפש את הדרך הנכונה ביותר לבצע המרת מטבעות לוקח בחשבון שהוא רוצה שקט נפשי, כלומר לסמוך על מי שממנו הוא קונה ולדעת שעשה עסקה טובה וכדאית ללא הפסדים. כאשר מדובר בסכום כסף גבוה ממש לא פשוט לבחור את המקום שבו תתבצע ההמרה, ולכן כאשר בוחרים בחברה אמינה, מוכרת וכזאת שמציעה שלל שירותים – אפשר להיות הרבה יותר רגועים. במקרים רבים לקוחות יפנו לחברה פיננסית אפילו בלי לבדוק את האפשרויות האחרות כי הם כבר יודעים שהם בידיים טובות – ולא יצטרכו לנסות להתמקח או לבדוק עוד ועוד אפשרויות. חשוב לזכור שיש הרבה מאד עיסוקים ונושאים לטפל בהם לפני נסיעה לחוץ לארץ, ולכן יש חשיבות בכל הקלה אפשרית שתוכלו להציע לעצמכם, בעיקר בנושא הכספי שעלול לגזול לא מעט זמן והתעסקות. 

אם גם אתם מתכננים נסיעה לחוץ לארץ הבטיחו לעצמכם שקט ורוגע בתחום המרת מטבע חוץ! צרו קשר עם חברת דוש פיננסיים ותהיה בטוחים שתקבלו את סכום הכסף הגבוה ביותר, ברכישה מקוונת ובנוחות מקסימלית.

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: