ישנן סיבות שונות בגינן יעלה הצורך לבצע המרת מטח: זאת יכולה להיות המרת מטח של סכומי כסף יחסית קטנים לצורך טיול בחו"ל ואלו יכולים להיות סכומי כסף גדולים כמו במקרים של המרת מט"ח מחסכונות או כמובן, המרת מט"ח של חברות העוסקות בתחום של סחר בינלאומי.
בכל מקרה, מי שמעוניין בשירות של המרת מטח, חייב לשים את הדגש המשמעותי ביותר על הנושא של גובה עמלת ההמרה – כאשר המטרה היא כמובן לנסות ולאתר את המקום אשר גובה את גובה העמלה הנמוך ביותר.
קיימים מקומות שונים המציעים שירותי המרת מטח ובין היתר: בנקים וגופים שונים המציעים שירותים ייעודיים בתחום.

היכרות מקדימה עם שוק המטח


שוק המטח
נחשב לשוק פיננסי פעיל במיוחד, כאשר המטבעות הנחשבים לפופולאריים ביותר בעולם המסחר במט"ח הם: הדולר האמריקאי, הין היפני והאירו האירופאי.
שערי מטח יכולים להיקבע באמצעות אחת מ-2 דרכים: השער היציג – אשר נקבע פעם אחת ביום, מדי יום על ידי בנק ישראל ומתבסס על דגימות שונות המבוצעות באותו היום.
השער הרציף – שהוא השער הנוכחי של אותו המטבע.
בעת המרת מטח, חשוב כאמור לקחת בחשבון גם את נושא העמלה אשר נגבה על ידי חלק מהגופים הממירים, גם את שער המטבע וגם את עלויות המרווח.

איך לעשות את זה נכון?


אם אתם לדוגמא מעוניינים להמיר סכומי כסף לא גבוהים במיוחד לצורך טיול לחו"ל באפשרותכם לנסות ולאתר את המקום אשר יציע עבורכם שירותי המרה בעמלה נמוכה או ללא עמלה כלל ושהשער אותו תקבלו יהיה הטוב ביותר מבחינתכם – ניתן לאתר את המקום על ידי ביצוע סקר מקדים בין מספר גופים שונים אשר מציעים את שירותי ההמרה.

המרת מטח

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: