חוק הגבלת מזומן קבלת תשלום באופן חוקי מהיר!

אצלנו תקבלו פתרון קל חוקי ומהיר
לקבלת מזומן מלקוחות!

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם:

חוק הגבלת מזומן -

חוק הגבלת מזומן – קבלת תשלום באופן חוקי ומהיר
הרקע לחקיקה

חוק הגבלת מזומן יצא ב 1.1.2019, לאחר דיונים ארוכים בוועדה ממשלתית בשם "וועדת לוקר", הנקראת על-שם מנכ"ל משרד ראש הממשלה דאז, הראל לוקר. בין השאר נדונה בוועדה התופעה של פעילות כלכלית "שחורה" שאינה מדווחת ונמצא כי מדובר על לא פחות מחמישית מהפעילות הכלכלה בישראל. משמעות הדבר היא שבערך 40-50 מיליארד ₪ בשנה, נעלמים מעיני רשויות המס, המתקשות לעקוב אחר פעולות כספיות המתבצעות במזומן. לצורך השוואה, הסכום שווה ערך לסכום של תקציב הביטחון או החינוך השנתיים בישראל. מעבר לכך, נטען בוועדה כי פגיעה כה חמורה בכלכלה הישראלית פוגעת גם בחוסן החברתי והלאומי בישראל וכי בכל מקרה רוב מדינות העולם המתקדמות עוברות לשימוש באמצעים דיגיטליים לביצוע תשלומים וכי יש ירידה טבעית בשימוש במזומן. לאור כל אלו, עלה צורך ממשי במיגור התופעה והפתרון בא לידי ביטוי בחוק החדש, המגביל את השימוש במזומנים.

למה חוק הגבלת מזומן יכול לפגוע בעסק שלכם

קניית מטבע חוץ, חוק הגבלת מזומן

כיום, שנה אחרי שנכנס החוק לתוקף, ניתן לקבוע כי לצד היתרונות הברורים יש לו גם כמה חסרונות משמעותיים, אותם מרגישים במיוחד האזרח הקטן וליתר דיוק עסקים קטנים ובינוניים וספקים בתחומים שונים אשר ביססו בעבר את שיטות העבודה, ניהול המלאי והתשלום לעובדים, על קבלת כסף מזומן. כאמור, החוק נועד במקור כדי להילחם בפשיעה ופלילים כגון העלמות מס והלבנת הון ואוסר על חילופי כספים בסכומים גבוהים יחסית –11,000 ₪ לעסקה או יותר. זוהי החלטה שיש הרואים בה לגיטימית לגמרי, משום שבצורה זו יכולות רשויות המס לפקח מקרוב על עסקאות שפעם היה קשה לאתר והן היו נעלמות "מתחת לרדאר" ומובילות כזכור לגירעונות עצומים. אולם הפיקוח הזה הוא גם מה שמונע מבעלי עסקים חוקיים ולגיטימיים, שאין להם יד ודבר בעבירות צווארון לבן, העלמות מס והסתבכות עם פלילים, לקבל תשלום הולם במזומן עבור עבודתם או עבור מוצר או שירות שהם מספקים. כתוצאה מכך, נאלצים בתי עסק שונים להוריד מחירים אפילו עד לרמה של ספיגת הפסדים או להסתפק בקבלת תשלום באמצעים אחרים. 

אולם אם הצד המשלם לא נוהג לעבוד עם צ'קים, אשראי או שיטות תשלום אחרות, ייווצר מצב בו חוק המזומן החדש יביא לכך שהעסקה לא תצא אל הפועל ותיפול על סמך ההיבט הזה בלבד. עסקים רבים כבר החלו לחוש בקושי ממשי בהתנהלותם, לאור החוק החדש כך שמדובר בפגיעה בטווח הקצר ויצירת מאזנים המקשים על עסקים רבים להמשיך ולפעול באופן תקין, תוך שהם מתבססים על הון קיים. אך מעבר לכך, יש להביא בחשבון גם פגיעה עסקית בטווח הארוך. עסק שמרבית עבודתו מתבססת על תחלופת מזומנים, עלול למצוא את עצמו בקשיים כלכליים ניכרים אל מול לקוחות שיעמדו חסרי אונים ולא יוכלו להעביר תשלומים בצורה בה הורגלו עד כה. במציאות של ימינו , בה כ 40,000 עסקים נסגרים בשנה, אף עסק לא יכול להרשות לעצמו להעמיד את תזרים המזומנים שלו בכזה סיכון ולכן יש צורך בפתרון שיוכל לעקוף את חוק הגבלת מזומן ולאפשר לבעלי עסקים "מרווח נשימה", כמובן באופן חוקי ולגיטימי העולה בקנה אחד עם החוק החדש ובכלל.

הפתרון לחוק הגבלת מזומן זמין ונגיש מתמיד

חברת DB FINANCE הינה חברה ותיקה ואמינה למתן שירותי פתרונות פיננסיים, ללקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, ארגונים וחברות גדולות. החברה הוקמה במטרה להקל לקוחותיה בנושאים כגון העברת כספים בארץ ומהארץ לחו"ל, ניכיון שיקים, קניית מט"ח באשראי, המרות מטבע בתנאים אידיאליים ועוד. תנאי חוק הגבלת מזומן מאפשרים לחברת DB FINANCE לקבל את המזומן מהלקוחות שלכם ולהעביר אותו אליכם לחשבון הבנק באופן מידי וזאת משום חוק הגבלת מזומן לא חל על מוסדות פיננסיים. לכן, כל שעליכם לעשות הוא להפנות את הלקוח אל הסניף הקרוב אליו, שם אנחנו נאתר ונזהה אותו ונקבל ממנו כסף מזומן בכל סכום, על-מנת להעביר לכם אותו באופן חוקי, מהיר ונוח. השירות של DB FINANCE מסייע לכם להתגבר על חוק הגבלת מזומן ולא להיפגע מחסרונותיו, כך שהעסק שלכם יכול להמשיך להתנהל בצורה שוטפת ויעילה. היתרון המשמעותי בפניה ל DB FINANCE הוא בראש ובראשונה הידיעה כי הכספים שלכם מנוהלים על-ידי חברה בעלת רמת אמינות גבוהה ביותר, המעסיקה צוותים מקצועיים בעלי ידע נרחב בנושאי חקיקה ופיננסים. 

חוק הגבלת מזומן

האפשרות לקבל את כל השירותים במקום אחד ובתנאים המשתלמים ביותר, היא מה שהופך את DB FINANCE לבחירה הראשונה של אלפי בעלי עסקים שמעוניינים ליהנות מההגנה של חוק הגבלת מזומן מבלי להיפגע מחסרונותיו. מעבר לכך שהחברה משמשת כאוטוריטה בתחומה, ב DB FINANCE עובדים גם עם חברות בינלאומיות מובילות, כגון: GMT, MONEYGRAM ,REWIRE, שגם הן חרטו על דגלן מתן שירות מקצועי ללקוחות ויחס אישי ומקדם. השירות של DB FINANCE ניתן בהתאמה אישית, מתוך הבנה כי לכל עסק אופי התנהלות משלו, בעלים שונים וצרכים הייחודיים לו. לכן, אם אתם לא רוצים להיכלל בסטטיסטיקה העגומה של עסקים הסוגרים את פעילותם ואם אתם שואפים להמשיך ולהתנהל בדרך בה אתם ולקוחותיכם הנאמנים הורגלתם עד כה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ונציגי החברה יחזרו אליכם עם כל הפרטים הדרושים על-מנת להשלים את התהליך ותשובה לכל שאלה שלכם בנושא.

איך זה עובד

מפנים את הלקוח לסניף הקרוב של DB FINANCE

אנו נקבל עבורכם את הכסף מזומן מהלקוח

אתם מקבלים את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם!

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: