חוק לצמצום השימוש במזומן

מה צריך לדעת? כדי לקבל פתרוון קל, מהיר וחוקי
לקבלת מזומנים מלקוחות שלכם!

השאירו פרטיכם ונציגנו יצרו אתכם קשר בהקדם:

מה אתם חייבים לדעת

מה אתם חייבים לדעת על חוק לצמצום השימוש במזומן

מדוע נחקק חוק צמצום השימוש במזומן?

חוק לצמצום השימוש במזומן נכנס לתוקף ב 1.1.2019 לאחר דיונים ארוכים בוועדה ממשלתית שהוקמה במטרה לבחון את היקף השימוש המזומן בישראל בין לקוחות פרטיים לבעלי עסקים, ספקים, נותני שירותים ועוד ובין אלו לבין עצמם. ממצאי הוועדה העלו כי השימוש במזומן מביא להעלמות מס בהיקפים עצומים – כ 40-50 מיליארד ₪ בשנה – סכום השווה ערך לתקציב השנתי של משרד הביטחון או משרד החינוך, לצורך השוואה. לאור הנתונים הקשים האלו ולאור העובדה כי הוועדה הצביעה גם על כך שפגיעה כה משמעותית בכלכלה הישראלית פוגעת גם בערכים חברתיים ולאומיים חשובים ומערערת את הלגיטימציה של שלטונות החוק בפני האזרחים, נכנס החוק לתוקפו וכאמור, נועד בעיקר כדי להילחם בתופעות פליליות כמו העלמת מיסים והלבנת הון, המתרחשים בישראל על בסיס קבוע.

 בנוסף, נטען בוועדה כי הסכומים הנעלמים יכלו לשמש לצמצום יוקר המחייה, הורדת גובה המע”מ ועוד ובכל מקרה צמצום השימוש במזומן עולה בקנה אחד עם מגמות עולמיות מודרניות של מעבר לשימוש באפליקציות להעברת כספים והפחתת השימוש בשטרות מזומנים, יכולות שכבר קיימות בשוק והולכות ומשתכללות ככל שמתרחשים פיתוחים טכנולוגיים חדשים. החוק קובע כי לא ניתן לשלם לספקים ולבתי עסק במזומן סכום העולה על 11,000 ₪ וזאת כאמור במטרה להעלות אל פני השטח את כל אותן עסקאות שעד כה נעלמו מהמעקב של רשויות המס, שכן לא היה להן שום תיעוד דיגיטלי והיה קל יותר לטשטש את עקבותיהן בצורה ידנית.

החסרונות של החוק עלולים לפגוע גם בעסק שלך

המרת מטח, חוק לצמצום השימוש במזומן

לצד היתרונות שיש לחוק, כיום, כשנה לאחר החלה אכיפתו, מתגלים גם החסרונות הרבים שלו, שגם הם עלולים להוות סכנה ממשית להמשך ההתנהלות התקינה של עסקים רבים ואף להוביל לסגירתם לצמיתות. עסקים לגיטימיים, שאין להם שום נגיעה להליכים פליליים כגון העלמות מס, נאלצים לעיתים להוריד מחירים בצורה משמעותית ולספוג הפסדים כבדים על-מנת שלקוחותיהם יוכלו להמשיך ולשלם במזומן ויש עסקאות שלא יוצאות אל הפועל בשל הסכומים הגבוהים שלהן. חוק הגבלת מזומן קובע כי כל עסקה מעל סכום של 11,000 ₪ ניתן לבצע רק באמצעות צ’קים, העברה בנקאית, כרטיסי אשראי וכיו”ב. אם אתם רוצים לרכוש ג’יפ במזומן ולעשות ביטוח ג’יפ דבר זה יוצר בעיה. בהיעדר שימוש באמצעים אלו מצד המשלמים ובהתחשב בהוראות החוק, העסקה לא תוכל לצאת אל הפועל. בעידן בו עשרות אלפי עסקים בישראל נסגרים מדי שנה, בין השאר בשל קשיים כלכליים עצומים, כל עסקה שלא יוצאת אל הפועל היא בגדר גזרת גורל לכן חשוב לשים לב ולשמור על חוק המזומן

וכשמדובר בעסק שביסס את רוב הפעילות שלו על תשלום במזומן מצד הלקוחות, הדרך לחיסול פעילותו קצרה מתמיד, גם אם מדובר בעסק ותיק. לאור כל אלו עלה צורך ממשי בפתרון שיאפשר לבעלי עסקים וספקים להמשיך ולהתנהל אל מול לקוחותיהם גם באמצעות תשלום במזומן ויאפשר להם לשמור על רמות תמחור שיאפשרו להם להמשיך ולהתפרנס בכבוד.

הנה הפתרון שלכם, כאן ועכשיו

יש דרך קלה, פשוטה וכמובן חוקית, לעקוף את חוק לצמצום השימוש במזומן וברגע שתכירו אותה, לא תבינו איך לא עשיתם את זה לפני כן. “האחים דוש שירותים פיננסים” היא חברה ותיקה המספקת פתרונות פיננסיים מקיפים למגוון לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי. בין השאר עוסקת החברה במתן שירותים פיננסיים הכוללים המרות מטבע ורכישת מט”ח בתנאים אטרקטיביים, ניכיון שיקים והעברת כספים לחו”ל. דוש שירותים פיננסיים עובדת עם החברות המובילות בעולם בתחום וזאת על-מנת להעניק ללקוחותיה שירות מקיף, אמין ומקצועי וזאת מתוך היכרות מעמיקה עם נושאים רלוונטיים כגון החקיקה בתחום וכמובן ניהול פיננסים בארץ ובעולם. עם יציאת חוק לצמצום השימוש במזומן, החלה דוש שירותים פיננסים לספק פתרון לאלפי לקוחות המעוניינים למסור ולקבל תשלום במזומן וכך לשמור על ההתנהלות התקינה של העסק ועל תזרים מזומנים נוח, מבלי כמובן להסתבך עם פלילים ולעבור על החוק. החברה מציעה שירות הכולל 3 צעדים פשוטים, המאפשרים לכל בעל עסק ולכל לקוח להשלים את העסקה בקלילות: ראשית, יש להפנות את הלקוחות לאחד מסניפי דוש שירותים פיננסים, הנמצאים בפריסה ארצית והם זמינים ונגישים לכל דורש. 

חוק לצמצום השימוש במזומן

שנית, החברה מאתרת ומזהה את הלקוח ומקבלת ממנו את הכסף המזומן בכל סכום שהוא ושלישית, מעבירה את הסכום מידית לחשבון הבנק שלכם, בשיא הנוחות והיעילות. אם אתם שואלים את עצמכם כיצד זה אפשרי, התשובה היא פשוטה: חוק לצמצום השימוש במזומן לא חל על מוסדות פיננסיים דוגמת “האחים דוש” ולכן אין מניעה כי החברה תשמש כצינור להעברת כספים במזומן מהצד המשלם לבעל העסק. החברה פועלת על-פי חזון לפיו מקצועיות ושירות ברמה גבוהה הם מעל הכול ולכן יש ביכולתה לזהות את הלקוח באופן מלא ולהעניק לכם שירות אמין ומקצועי, שמאפשר לכם לקבל כל סכום עבור כל עסקה.

מאות בעלי עסקים בישראל כבר הבינו כי הדרך האפקטיבית ביותר להתגבר על חסרונות חוק לצמצום שימוש במזומן היא על-ידי פניה ל “האחים דוש שירותים פיננסיים” – DB FINANCE ואם גם אתם רוצים להתחיל וליהנות ממעטפת השירותים הייחודית של החברה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם עם כל הפרטים לגבי התהליך שיכול להציל את העסק שלכם מהסתבכות כלכלית שתגרום לכם להרבה עוגמת נפש ואף לסגירת העסק ומפעל חייכם.

איך זה עובד

מפנים את הלקוח לסניף הקרוב של DB FINANCE

אנו נקבל עבורכם את הכסף מזומן מהלקוח

אתם מקבלים את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלכם!

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: