יציאה לחופשה תמיד מלווה בהתרגשות גדולה ולצידה לעיתים גם חששות קלים לגבי הפרוצדורות והסידורים המקדימים. אחת הפעולות אותן יש לבצע בטרם החופשה היא המרת כסף – מהשקל הישראלי (או כל כסף אחרי שאתם מחזיקים ברשותכם) למטבע המקומי (בהתאם למדינה בה אתם מתכננים לבקר).
להלן מספר דרכים באמצעותן תוכלו לבצע את ההמרה:

המרות כסף בארץ

באפשרותכם לבצע את המרת הכסף בטרם הנסיעה, כאשר את ההמרות תוכלו לבצע בבנקים, בעמדות Change או דרך חברות שונות המציעות שירותי המרת מטבע – כיום, חברות רבות מאפשרות לבצע את ההמרה דרך רשת האינטרנט, כאשר הכסף ימתין לכם בעמדות בשדה התעופה, כך שבאפשרותכם להמיר כסף מבלי לצאת מהבית.

המרות למטבע המקומי במהלך החופשה
בערים המתויירות תוכלו למצוא בקלות עמדות להמרת כספים, גם אם לא בדקתם פרטים על עמדות כאלו בטרם הנסיעה. יחד עם זאת, אם החלטתם להמיר את כספכם בצורה כזאת, חשוב שתיקחו בחשבון שמאוד יכול להיות שגובה העמלה יהיה גבוה יותר מזה שהייתם משלמים בארץ.
לכן, אם החלטתם בכל זאת לבצע המרה בצורה הזאת, נסו לקבל המלצות ממכרים שמכירים את העיר או ממקומיים לגבי עמדות המציעות שערי המרה הוגנים ומשתלמים.

בשתי הדרכים גם יחד

רבים בוחרים להמיר בארץ סכומי כסף קטנים – על מנת שיהיה להם סכום כסף מסוים אתו יוכלו להסתדר מרגע הנחיתה ועד לרגע בו ימצאו עמדת החלפת כספים במטרה להמיר את יתרת סכום הכסף – יש גם כאלו אשר פורטים בכל יום סכום כסף קטן.

 

כרטיס אשראי
לא משנה היכן ובאיזו דרך החלטתם להמיר את כספכם, חשוב שתיקחו אתכם גם את כרטיס האשראי שלכם – אל תשכחו לקחת גם את הקוד שלו, מכיוון שתתבקשו להקיש אותו בעת ביצוע רכישה.

המרת כסף

סגירת תפריט
×

עגלת קניות