צ'קים הם אמצעי תשלום מקובלים ונפוצים ולא מעט אנשים פרטיים או בעלי עסקים עושים בהם שימוש יומיומי. בניגוד לאמצעי תשלום אחרים – את מועד הפירעון של הצ'ק אפשר לבחור ואכן בשלל מצבים אפשר להיתקל בצ'קים דחויים המיועדים לתשלום עתידי. בדרך זו המשלם יוצא ידי חובה ומשלם את החוב או התשלום שהוא נדרש אליו, אך מצד שני הצ'ק בעצם עובר למשמרת עד שיגיע תאריך הפירעון. את הצ'ק הדחוי לא יכול המקבל לפדות בדרך מקובלת של הפקדת צ'קים לפני שיגיע התאריך שרשום עליו אלא עליו להמתין. יש בכך סיכון, שכן ייתכן שעד שיגיע המועד יחולו שינויים במצבו הכספי של המשלם ולצ'ק בעצם לא יהיה כיסוי. בעיה נוספת שעלולה להיווצר היא תזרים מזומנים בעייתי אצל מי שקיבל לידיו את הצ'ק. 

לדוגמא, במידה ומדובר בבעל עסק – הרי שהוא את הצד שלו בעסקה קיים או ביצע – הוא מכר שירות או מוצר, אך את התמורה עבורו יקבל במועד מאוחר יותר. ומה אם הוא זקוק כעת למזומנים?

מהו שירות ניכיון צ'קים לעסקים?

שירות זה הוא בדיוק מה שנדרש למי שקיבל לידיו צ'ק דחוי. המשמעות היא מסירת הצ'ק לגוף או לחברה פיננסית וקבלת הסכום במזומן בו במקום. מדובר בשירות חוקי ומוסדר שניתן לקבל ממי שמוסמך להציע את השירות הזה וללא ספק זהו שירות שיכול להועיל להרבה מאד בעלי עסק. בדרך זו הם מקבלים לידם באופן מיידי את התמורה הכספית במזומן תמורת הצ'ק, תזרים המזומנים שלהם לא נפגע או מתעכב והרבה יותר קל ונוח להם לנהל את ספרי החשבונות שלהם, ללא עיכוב וללא דחייה בקבלת התשלום המדובר. 

במה השירות כרוך? בתשלום עמלה. יחד עם זאת – במידה ומדובר בתשלום של סכום גבוה – אין ספק שתשלום העמלה יהיה זניח ולא יפגע בכדאיות של קבלת הכסף המזומן. הפרט שבאמת חשוב לשים לב אליו הוא הבחירה של בית העסק שמבצע את ניכיון הצ'קים.

איך בוחרים את הגוף הפיננסי שמציע שירות ניכיון צ'קים לעסקים?

לא כל גוף שמגלגל כספים על בסיס שגרתי ויומיומי יכול ורשאי להציע שירותי ניכיון צ'קים לעסקים. חשוב לשים לב שמדובר בחברה שפועלת על פי החוק, שבעליה מחזיק ברישיון ובאישור מסודר להציע את השירותים האלה ותמיד כדאי לבדוק מה גובה העמלה שחברת הניכיון מציעה. כשבעל העסק יגיע עם צ'ק דחוי שמיועד לניכיון וקבלת כסף מזומן במקומו הוא רוצה לדעת שהוא מגיע לאנשים אמינים ומקצועיים, כאלה שמכירים את התחום ויודעים בדיוק מדוע השירות נדרש לו. הוא רוצה להרגיש שהוא מוקף באנשים שעושים את עבודתם נאמנה ולא מחפשים דרך לנצל אותו ברגע של חולשה, כלומר בעיתוי שבו הוא זקוק באופן מיידי לכסף מזומן. כיום מדובר בשירות נפוץ ומבוקש וכל בעל עסק (כמו גם אדם פרטי שקיבל לידיו צ'ק דחוי) יכול לקבל את התמורה באופן מיידי ובמזומן. אנחנו עומדים לשירותכם: בדוש פיננסים נעניק לכם שירות ניכיון צ'קים לעסקים שיאפשר לכם לשמור על תזרים עסק שוטף ומתפקד, בלי להתעכב בשל קבלת צ'קים דחויים.

מהם השלבים של תהליך ניכיון צ'קים לעסקים?

חשוב לדעת, כאמור, שמדובר בשירות חוקי ומוסדר על פי החוק ומכאן שיש חשיבות לבחינה מעמיקה של גובה העמלה בכל מקום שמציע את השירות. אמנם יהיה מדובר בסכום קטן שייראה זניח לאור סכום הצ'ק כולו – אך עדיין כדאי לבדוק זאת. 

לאחר שבוחרים את המקום שבו בוחרים לבצע את ניכיון הצ'ק מוסרים אותו לעובדי החברה, חותמים על מסמכי ההסכמה לביצוע העסקה וישנם מקרים שבהם בעל הצ'ק יצטרך למסור בטחונות או ערבונות לכך  שלצ'ק יש כיסוי ולא מדובר בכסף שהתקבל בגין פעילות פלילית. 

לאחר בדיקות שונות שתבצע החברה – יועבר סכום הכסף (בניכוי העמלה שעליה סוכם בין הצדדים) אם במזומן לידיו של בעל הצ'ק ואם בדרך מסודרת לחשבון הבנק שלו. גם דרך העברת הכסף תהיה ברורה, ידועה ומוסכמת על ידי הצדדים.

איך יודעים שבוחרים בחברת הניכיון הטובה והנכונה ביותר?

כאשר ניגשים בפעם הראשונה לבצע תהליך של ניכיון צ'קים לעסקים אין ספק שיש חששות כאלה ואחרים שמתעוררים, בעיקר כאשר מדובר בסכום כסף גבוה. יחד עם זאת – חשוב לדעת שכאשר מקדישים את זמן לבחינה מעמיקה ולבחירה מושכלת של חברת הניכיון – אין ספק שבסופו של דבר תגיעו לתהליך מוכר ומסודר שיביא איתו הרבה שקט נפשי לבעל העסק. ישנם מקרים בהם מועד הפירעון של הצ'ק הדחוי רחוק בכמה חודשים ממועד מסירת הצ'ק ואף אחד לא יכול לדעת או להיות בטוח שאכן תתקבל התמורה עבורו. ברגע שמוצאים חברת ניכיון מקצועית, אמינה וותיקה בתחום, כמו חברת דוש פיננסים, אפשר להמשיך ולבצע ניכיון צ'קים בכל פעם שיש בכך צורך ללא חשש ובידיעה שהשירות הוא שירות מקצועי ברמה גבוהה שמבוצע על ידי אנשי מקצוע שבקיאים בתחום ויכולים לייעץ ולתת המלצות לשיפור.

דוש פיננסים – המקום שלך לניכיון צ'קים לעסקים

אין כמו לדעת שמגיעים למקום ידידותי, מקצועי וכזה שאפשר לסמוך על השירות שמקבלים בו. כך בדיוק אנחנו מעניקים שירות בדוש פיננסים: חברה מקצועית ומהימנה שמסייעת בשלל פעולות בנקאיות וכספיות בשקיפות מלאה, בצורה מהירה, חוקית ומסודרת. בין השירותים המקצועיים שהחברה מציעה – ניכיון צ'קים לעסקים או אנשים פרטיים, המרת מט"ח לכל מטרה, העברת כספים לחשבונות בנק בחוץ לארץ וסיוע במתן אשראי לבעלי עסקים. לחברה ותק רב וניסיון בתחום וגם אתם יכולים ליהנות ממקצועיות ללא פשרות ומשירותים ברמה הכי גבוהה שיש.

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: