ניכיון צ’קים מזומנים יש שיגידו שזה החמצן של בעלי העסקים, המנטליות שהרגילה לא מעט אנשים במגזר הפרטי והעסקי היא פשוט לשלם בדחייה של חודש, חודשיים וחצי שנה במקרה הטוב, הסיבות הם שונות לכל אדם, יש כאלו שהדבר מקל להם על ההוצאות החודשיות או אנשים שמשלמים בתשלומים, אלו שסופגים את הדחייה הזו הם בעלי העסקים שנותנים שירות מיד ומקבלים את התמורה רק מספר חודשיים מאוחר יותר, אז למה הם עושים את זה? לרוב הם מעדיפים לא לאבד את העסקה ולהתמודד עם הדחייה.

ניכיון צ’קים מזומנים הוא אחד מכלי האשראי הפופולריים ביותר בישראל, יש לך צ’קים דחויים של לקוחותיך? יש מי שמוכן לקנות אותם ולתת לך מזומן במקום והניכוי עמלה שנקבעת מראש, תהליך זה מאפשר לעסקים שאינם יכולים להמתין עד פירעון הצ’ק לפדות אותו מיד ולקבל את התמורה שלהם הם זקוקים בכדי להמשיך ולתפקד

למי מיועד ניכיון שיקים מזומנים?

ובכן כאמור הדוגמה הנפוצה ביותר הם בעלי עסקים אך כל אדם שקיבל צ’ק ועומד בתנאים המקובלים יכול להעביר אותו הלאה ולהשתמש בשירות הנ”ל, הדוגמה הקלאסית של בעלי עסקים שתמיד זקוקים לתזרים מזומנים עבור הזמנת סחורות ותשלומים לספקים,

בישראל אחוז גבוה מאוד של ניכיון הצ’קים מבוצע על ידי הבנקים, השאר מתחלק בין גופים שונים, חברות מימון וחברות חוץ בנקיות, התהליך של ניכיון הצ’ק הוא פשוט מאוד, הגעה ומסירת הצ’ק לחברת הניכיון, במידת הצורך בעל הצ’ק יצטרך להציג בטחונות או ערבויות ולוודא שהחתומים על הצ’ק הם אנשים ללא עבר פלילי.

חברת DB FINANCE בבעלות משפחתית של האחים דוש מחזיקה בתעודה מספר 81670 מטעם רשות המיסים בישראל ונותנת שירותי פיננסים ובהם ניכוי צ’קים בתנאים משתלמים במיוחד!

לאילו שיקים ניתן לבצע ניכיון שיקים ?

סגירת תפריט
Call Now Button
×

עגלת קניות

בעלי עסקים אנחנו מאפשרים לכם לקבל תשלום מזומן מלקוחות בקלות ובאופן חוקי לגמרי!

יש לכם שאלה? רוצים שנציג יחזור אליכם? חייגו אלינו 055-9863513 
או מלאו פרטים בטופס ותענו מיד: